Biłgoraj: Wojciech Pachuta z ZSBiO nagrodzony w ogólnopolskim konkursie fotograficznym

  • 06.05.2019, 06:00
  • ak
Biłgoraj: Wojciech Pachuta z ZSBiO nagrodzony w ogólnopolskim konkursie… Fot. ZSBiO Biłgoraj
Wojciech Pachuta, uczeń pierwszej klasy w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju zajął III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Sleeveface – Portret z książką”.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się pod koniec kwietnia. Uczeń z Biłgoraja został doceniony w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. W swojej konkursowej pracy pt. „Pamięć (nie)absolutna” Wojtek sięgnął po książkę Jerzego Pilcha „Spis cudzołożnic”, która jest dostępna w szkolnej bibliotece ZSBiO.

Ogłoszenie wyników było połączone z warsztatami fotograficznymi prowadzonymi przez właścicielkę studia fotograficznego Agnieszkę Piecko-Żak. Prowadząca zwróciła uwagę na możliwości wykonania dobrej i ciekawej fotografii przy zastosowaniu pryzmatów i filtrów, ale bez użycia programów komputerowych.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe