Biłgoraj: Uczennica LO im. ONZ w finale XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

  • 03.05.2019, 08:06
  • ak
Biłgoraj: Uczennica LO im. ONZ w finale XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Drugoklasistka Sylwia Partyka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju zajęła trzecie miejsce w etapie diecezjalnym i awansowała do ścisłego finału XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

W konkursie przeprowadzonym w I LO w Zamościu wzięło udział 28 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Biłgoraja, Zamościa, Lubaczowa, Hrubieszowa, Szczebrzeszyna i Tomaszowa Lubelskiego. Na trzecim miejscu znalazła się Sylwia Partyka z LO im. ONZ w Biłgoraju, a jej szkolne koleżanki Martyna Kotulska i Anna Skubis znalazły się tuż za podium, zajmując czwartą lokatę.

Uczennice do konkursu przygotowały katechetki: Grażyna Skakuj i Barbara Kłubko.

Finał konkursu ma się odbyć na początku czerwca w Niepokalanowie.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe