Zamość: Król na rowerze. Czym to grozi? Obejrzyj spot

  • 30.04.2019, 14:40
  • ak
Zamość: Król na rowerze. Czym to grozi? Obejrzyj spot
„Król na rowerze” – tak zatytułowany jest spot informacyjno – edukacyjny, który nakręcili młodzi ludzie z Zamościa, wspomagani przez miejscowych policjantów. Scenariusz do filmu został wybrany w konkursie zorganizowanym przez Komendę Miejską Policji w Zamościu, delegaturę Kuratorium Oświaty i magistrat.

Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w poniedziałek (29 kwietnia) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Zamościu. Jury jednogłośnie zdecydowało, że nagroda główna za scenariusz prewencyjnego spotu powinna trafić do Justyny Sysło, uczennicy ZSP nr 5. Komisja nagrodziła też Natalię Ciężak z ZSP nr 1, autorkę najlepszego sportu promującego kampanię.

Podczas poniedziałkowej uroczystości odbyła się też promocja filmu, który powstał przy współudziale laureatek konkursu oraz uczniów Medycznego Studium Zawodowego. Kręceniem scen oraz montażem zajęła się jedna z zamojskich telewizji.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Na zakończenie zarówno twórcy, jak i aktorzy biorący udział w przedsięwzięciu otrzymali nagrody. Wręczali je je mł. insp. Andrzej Mioduna, zastępcy komendanta miejskiego policji w Zamościu, Monika Żur, dyrektor zamojskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Jerzy Michalski, wicedyrektor wydziału oświaty UM Zamość.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe