Zamość: Odżywiaj się zdrowo. Festiwal Polskiej Żywności Wolnej od GMO

  • 03.05.2019, 07:00
  • ak
Zamość: Odżywiaj się zdrowo. Festiwal Polskiej Żywności Wolnej od GMO
Już jutro (sobota, 4 maja) na Rynku Wielkim w Zamościu po raz czwarty odbędzie się Festiwal Polskiej Żywności Wolnej od GMO.

W programie oczywiście jarmark ekologicznej żywności i degustacje, także pokazy zabiegów naturoterapeutycznych i część artystyczna. Koncertować mają od godz. 10.20 zespoły: Tańczące czarownice Sabat, Vocantes, Dominata, Parzanki i Zaburzanki.

Organizatorzy zaplanowali ponadto panele dyskusyjne, m.in. o sensie zdrowego żywienia, ekologicznym rolnictwie oraz kontrowersjach związanych z genetycznym modyfikowaniem żywności.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe