Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży!

  • 29.04.2019, 19:36
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży!
Jak ten czas szybko leci. Minął kolejny tydzień, a to oznacza, że już od wtorku (30 kwietnia) możecie w punktach sprzedaży w całym regionie pytać onowe wydanie Kroniki Tygodnia. Zapewniamy, że warto po nie sięgnąć. Oto kilka tematów z tego numeru.

>>>> Ona i on, wielka miłość, wspólne plany. Miało być pięknie i było. Do czasu. On potrzebował gotówki. Tak skończyło się już kilka internetowych znajomości.

>>>> Był okazem zdrowia. Jego pasją było szybownictwo, ale z powodu pracy 52-latek nabawił się choroby zawodowej i teraz przed sądem domaga się zadośćuczynienia i renty od firmy, w której pracował.

>>>> Śledczy nie dopatrzyli się winy policjantów, którzy podczas interwencji dwukrotnie potraktowali paralizatorem agresywnego mężczyznę. Paweł M. zmarł.

>>>> Już kilkadziesiąt wspaniałych kobiet zgłosiło się do naszego plebiscytu. Która wygra w konkursie na Miss KGW Supergospodynie?

>>>> Ponad 113 km dróg w powiecie hrubieszowskim wymaga natychmiastowego remontu. Co z tym zrobi starosta?

>>>> Był pijany, zabił w wypadku człowieka i pójdzie do więzienia. Jaki wyrok sąd wymierzył młodemu mężczyźnie?

>>>> Będą msze święte w intencji Ojczyzny i uroczystości patriotyczne, ale też koncerty, festyny pikniki, biegi i rajdy rowerowe. Zebraliśmy dla Was imprezy majówkowe z całego regionu.

>>>> Gawrony w Tyszowcach znają się na nieruchomościach. Wybrały najlepszy adres – rynek. Burmistrz pomysł, jak rozwiązać ten problem.

>>>> Ta część miasta tętni życiem, zmienia się, rozrasta. Ulica Peowiaków w Zamościu ma też niezwykłą historię. Przedstawiamy ją w tym numerze.

>>>> Nasza czytelniczka czuje się pokrzywdzona przez władze SM "Energetyk" w Zamościu. O co chodzi?

To jedynie niewielka część tematów, które znajdziecie w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia. Więcej od wtorku w wersji papierowej i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe