Sakiewki dukatów czekają. Weź udział w konkursie

  • 01.05.2019, 11:00
  • red.
Sakiewki dukatów czekają. Weź udział w konkursie Fot. pixabay.com
To konkurs, w którym można zdobyć dwie sakiewki susieckich szypotów, tomaszowskich gryfinów i narolskich florianów.

W drugiej edycji konkursu, który organizujemy wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną "Roztocze" z Tomaszowa Lubelskiego, tak jak w pierwszej, w kolejnych wydaniach "Kroniki Tygodnia" publikowaliśmy kupony. Dziś zamieszczamy czwarty – ostatni.  Ten, kto zgromadzi komplet kuponów i udzieli poprawnych odpowiedzi na zadane pytania, może liczyć na nagrodę.

Zebrany komplet, czyli 4 kupony, należy przynieść lub wysłać na adres redakcji "Kroniki Tygodnia": 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3. 

Na komplety kuponów czekamy do 6 maja do godz. 12. Nazwiska zwycięzców podamy w numerze z 7 maja. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lokalny numizmatyk
lokalny numizmatyk 02.05.2019, 18:33
A co już sie nie sprzedaje lokalna waluta? Ma to Tomaszów , Kazimierz, dużo miast na tym zarabia, a dlaczego nie ma tego Hrubieszów ? Mamy sie napalać na susieckie szypotóy, tomaszowskie gryfiny i narolskie floriany?. Może pani BURMISTRZ dla pozyskania środków coś takiego wprowadzi a nie Straż miejska lata i mandaty za złe parkowanie wciska ?

Pozostałe