Wiesława Bednarczuk z KGW w Modryniu

  • 30.04.2019, 01:58
  • mad
Wiesława Bednarczuk z KGW w Modryniu
Wiesława Bednarczuk jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Modryniu. Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".

Specjalizuje się w rękodziele. Wyplatać różne rzeczy z wikliny nauczyła się od swojej mamy. Z Internetu dowiedziała się jak pracować metodą kanzashi i decoupage, budować postaci w technice powertex. Zajmowanie się rękodziełem sprawia jej ogromną przyjemność, to jak mówi nie jest praca, ale odpoczynek i odskocznia od codziennych problemów. Cieszy ją, kiedy inni interesują się jej pracami. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z koleżankami ze swojego Koła i innych Kół Gospodyń Wiejskich. 

mad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe