Bożena Mączka z KGW w Zawadzie

  • 30.04.2019, 00:53
  • mad
Bożena Mączka z KGW w Zawadzie
Bożena Mączka w obecnej kadencji Rady Gminy Jarczów jest radną z miejscowości Zawady. Po zmobilizowaniu pań i panów ze swojej miejscowości założyła KGW. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

Działalność na rzecz społeczności lokalnej to dla niej największe wyzwanie. Współpraca z ludźmi i budowanie małej ojczyzny poprzez integrację mieszkańców miejscowości jest jej celem. Jego realizację ma ułatwić założone niedawno w Zawadach Koło Gospodyń Wiejskich. Cieszy się, że to się udało mimo iż Zawady są niewielką miejscowością. Kolejnym celem jest poprawa jakości drogi w Zawadach. I jak twierdzi, cel ten wkrótce zostanie zrealizowany. Jej największy sukces, to jak mówi – mąż i dzieci. Prz nich ma swój azyl i bezpieczeństwo. 

mad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe