Maria Kobielarz z KGW w Gródku Kolonii

  • 30.04.2019, 01:51
  • mad
Maria Kobielarz z KGW w Gródku Kolonii
Maria Kobielarz od 11 lat należy do Koła Gospodyń Wiejskich w Gródku-Kolonii, a od lutego br. pełni funkcję sołtysa tej wsi. Kandyduje w kategorii "Najlepsza w kulinariach".

Sztuki gotowania uczyła się od swojej mamy. To dzięki niej poznała tradycyjne polskie smaki. Od lat na stole w jej domu króluje pyszny tradycyjny polski bigos. Nie wyobraża sobie gotowania bez świeżych ziół. To jak podkreśla nieodzowny element jej kuchni. Nie poprzestaje na tym, co już doskonale umie. Dzięki kursom gotowania, które organizowało Koło w Gródku-Kolonii nauczyła się też wielu nowych rzeczy. Żartuje, że ku uciesze rodziny i znajomych w jej kuchni pojawiły się współczesne potrawy. 

mad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe