Nasze Miss Supergospodynie - poznajcie kandydatki

  • 30.04.2019, 09:00
  • red.
Nasze Miss Supergospodynie - poznajcie kandydatki
Drogie panie, jeśli jesteście członkiniami KGW, znakomicie radzicie sobie w kuchni, potraficie świetnie śpiewać, tańczyć bądź tworzyć wyjątkowe rękodzieło, jeżeli lubicie działać i organizować, ten plebiscyt jest dla Was.

O zaszczytny tytuł Miss KGW można się ubiegać w trzech kategoriach: "Najwspanialsza artystka", "Najlepsza w kulinariach" i "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". Jeśli czujecie się panie "mocne" w którejś z tych kategorii, próbujcie swoich sił. 

Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3 lub mejlem: [email protected] W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego. Dołączyć fotografię kandydatki. 

Ze względu na prośby pań, które nie zdążyły, a chciałyby jeszcze wysłać zgłoszenia, przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do 7 maja. Ale już w numerze z 7 maja zamieścimy pierwszy kupon do głosowania. 

Trzy pierwsze panie z każdej kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody, ale też zostaną zakwalifikowane do udziału w wojewódzkim etapie konkursu na "Miss Kół Gospodyń Wiejskich", który organizuje Fundacja Aktywne Roztocze. Tam, podczas uroczystej gali,  konkursowe jury wybierze reprezentantki województwa lubelskiego na finał ogólnopolski.

Czekamy na Was. Powalczcie o zaszczytne tytuły miss i nagrody.

KLIK >>> WSZYSTKIE ZGŁOSZONE DOTYCHCZAS KANDYDATKI DO TYTUŁU POZNACIE TUTAJ <<< KLIK

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe