Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ najlepsi w pierwszej pomocy

  • 03.05.2019, 06:00
  • lew
Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ najlepsi w pierwszej pomocy
Na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju przeprowadzono etap okręgowy Mistrzostw Pierwszej Pomocy. Równych sobie nie miała reprezentacja I LO im. ONZ w Biłgoraju.

Zorganizowane przez biłgorajski oddział PCK zawody rozegrano 25 kwietnia. O tytuł Mistrza Pierwszej Pomocy rywalizowało sześć pięcioosobowych drużyn. Oprócz testu wiedzy uczniowie mieli za zadanie udzielić pierwszej pomocy na specjalnie przygotowanych stacjach z pozorowanymi wypadkami. Był to wypadek przy pracach ślusarskich, potrącenie kobiety z małym dzieckiem przez nietrzeźwego kierowcę oraz otwarte złamanie, które przydarzyło się młodemu sportowcowi podczas treningu. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe