Zamość: Stypendia dla najzdolniejszych

  • 02.05.2019, 06:00
  • bw
Zamość: Stypendia dla najzdolniejszych 6 tys. stypendium powędruje m.in. do młodej pianistki pochodzącej z Zamościa, Klaudii Kudełko.
Po 6 tys. złotych miejskiego stypendium otrzymają artyści i ludzie kultury związani z Zamościem.

Klaudia Kudełko dzięki miejskiemu stypendium weźmie udział w konsultacjach i lekcjach mistrzowskich oraz otworzy stronę internetową. Wsparcie miasta pozwoli Adamowi Kamienieckiemu uczestniczyć w międzynarodowych konkursach wokalnych w Austrii i Serbii. Elżbieta Gnyp za pieniądze ze stypendium przygotuje wystawę prac malarskich "Nic nie widać – a widać" o życiu i twórczości Bolesława Leśmiana. Fotograf Mirosław Chmiel będzie mógł wykonać obszerną dokumentację fotograficzną budynku Akademii Zamojskiej, który niebawem przejdzie gruntowny remont. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe