Gm. Frampol: Paulina ma matematyczny talent

  • 28.04.2019, 10:15
  • ak
Gm. Frampol: Paulina ma matematyczny talent Fot. SP w Woli Radzięckiej
Paulina Książek ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej kolejny rok z rzędu uzyskała tytuł finalisty w konkursie matematycznym organizowanym przez Lubelskie Kuratorium Oświaty.

Nastolatka kończy obecnie podstawówkę, jest uczennicą ósmej klasy. Ale swój matematyczny talent udowodniła także, gdy uczyła się w klasie siódmej. Wówczas także była finalistką kuratoryjnego konkursu.

Uczennica znalazła się również w gronie 511 uczniów szkół podstawowych, średnich i gimnazjów, którym przyznano stypendium w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019".

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe