Jan Pietrzak w Biłgoraju. Zaproszenie na koncert "Zwycięska Polska"

  • 26.04.2019, 14:06
  • ak
Jan Pietrzak w Biłgoraju. Zaproszenie na koncert "Zwycięska Polska" Fot. Wikimedia Commons
Jan Pietrzak przyjedzie w sobotę (27 kwietnia) do Biłgoraja i wraz z towarzyszącym mu zespołem wystąpi z koncertem zatytułowanym "Zwycięska Polska". Wydarzenie w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących rozpocznie się o godz. 18. Wstęp będzie wolny.

Poza Janem Pietrzakiem publiczność będzie miała okazję oklaskiwać także Andrzeja Kołakowskiego i Bartka Kurowskiego. Towarzyszyć ma im Kapela spod Egidy w składzie: Mariusz Dubrawski, Jerzy Czekalla, Tomasz Bielski, Jerzy Stelmaszczuk, Krzysztof Paszek i Grzegorz Poliszak.

Koncert jest organizowany przez starostę biłgorajskiego i Towarzystwo Patriotyczne. Patronat nad nim objęła marszałek Sejmu Beata Mazurek.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamościanka
Zamościanka 26.04.2019, 21:34
O matko ?

Pozostałe