Gm. Komarów-Osada: Drogi w Zubowicach i Ruszczyźnie będą jak nowe

  • 28.04.2019, 07:03
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Drogi w Zubowicach i Ruszczyźnie będą jak nowe Fot. pixabay.com
Do końca sierpnia powinny zakończyć się remonty zniszczonych przez wodę dróg w Zubowicach i Ruszczyźnie (gm. Komarów-Osada). Samorząd otrzymał na ten cel dotację z budżetu państwa. Wykonawcy już zostali wybrani, prace powinny ruszyć niebawem.

To nie będą potężne, ale ważne inwestycje. W Zubowicach żelbetowe płyty zostaną ułożone na 500-metrowym odcinku gruntowej drogi prowadzącej do pól. W Ruszczyźnie prace prowadzone będą na blisko 900 metrach trasy wiodącej do domów, świetlicy i pól. Tam na istniejącej podbudowie zostanie wylany asfalt.

Wszystko ma kosztować ponad 770 tys. zł, ale aż 80 proc. kosztów pokryje dotacja z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 28.04.2019, 11:56
Czekałem na tą drogę 60 lat, dziękuję.
komas
komas 28.04.2019, 08:43
Brawo Gmina KOMARÓW .

Pozostałe