Gm. Hrubieszów: Czytelniczy konkurs rozstrzygnięty (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 28.04.2019, 09:18
  • ak
Gm. Hrubieszów: Czytelniczy konkurs rozstrzygnięty (WYNIKI, ZDJĘCIA) Fot. GOK Wołajowice Zwycięska drużyna ze Szkoły Podstawowej w Husynnem: Kinga Kosik, Kacper Tomiło i Weronika Bielawska.
Husynne, Moniatycze, Stefankowice - taka była ostateczna kolejność w Gminnym Turnieju Czytelniczym dla uczniów klas IV-VI z gminy Hrubieszów, który zorganizowano w czwartek, 25 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Wołajowicach,

Konkursowe zadania polegały na udowodnieniu znajomości lektur szkolnych: "Akademii Pana Kleksa" Jana Brzechwy, "Chłopców z Placu Broni" Ferenca Molnara i książki "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.

Najlepiej z konkursowymi konkurencjami poradzili sobie uczniowie Szkoły Podstawowej z Husynnego: Kinga Kosik, Kacper Tomiło i Weronika Bielawska. SP Moniatycze reprezentowały: Milena Biber, Agnieszka Kot i Kinga Kowalczuk, a drużyna ze Stefankowic wystąpiła w składzie: Iga Malec, Krystian Dętka i Joanna Schmidt. 

Najlepsi otrzymali nagrody, a dla wszystkich uczestników konkursu przygotowano pamiątkowe dyplomy. Wręczała je dyrektor GOK w Wołajowicach Aleksandra Muzyczuk.

ak

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe