Dar od Tajwanu dla niepełnosprawnych z Zamościa

  • 27.04.2019, 08:33
  • ak
Dar od Tajwanu dla niepełnosprawnych z Zamościa
Wielofunkcyjny aparat do elektroterapii oraz laser biostymulacyjny to urządzenia, które Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu otrzyma w prezencie od władz Tajwanu. Darowizna zostanie oficjalnie przekazana w poniedziałek, 29 kwietnia.

Ten specjalistyczny sprzęt bardzo się w Zamościu przyda. Będzie wykorzystywany w terapii pacjentów. Z pewnością poprawi jej skuteczność. Dzięki nowym urządzeniom zabiegi będą miały głównie działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

– Zabiegi takie są niezwykle przydatne osobom niepełnosprawnym, które posiadają deformacje i zwyrodnienia w narządzie ruchu – wyjaśnia Maria Król, szefowa Stowarzyszenia "Krok za krokiem".

Uroczyste przekazanie darowizny ma się odbyć w poniedziałek. Wezmą w nim udział m.in. szef Biura Przedstawicielskiego Tajpej ambasador Weber V.B. Shih oraz dyrektor działu spraw publicznych Corinna Hu, a także przedstawiciele zarządu "Krok za krokiem".

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe