Biłgoraj: Uczniowie RCEZ najlepsi w turnieju motoryzacyjnym

  • 27.04.2019, 10:06
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie RCEZ najlepsi w turnieju motoryzacyjnym Fot. pixabay.com
Reprezentacja Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju wygrała powiatowy etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego i to drużyna tej szkoły weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich, które mają się odbyć 24 maja w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie.

Uczestnicy zawodów mieli do wykonania szereg zadań. Sprawdzali się m.in. w teście wiedzy, ale również przygotowywaniu pojazdu do jazdy, jeździe sprawnościowej samochodem z tzw. „talerzem Stewarta” i udzielaniu pierwszej pomocy.

Ekipa RCEZ wypadła najlepiej. Na zawody wojewódzkie w Chełmie pojadą: Patryk Oszmaniec, Dawid Sołtys oraz Jakub Niedźwiecki,. Ich opiekunem jest Robert Kłosek.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe