Jolanta Mroczkowska z KGW w Jarczowie Kolonii Drugiej

  • 24.04.2019, 10:25
  • red.
Jolanta Mroczkowska z KGW w Jarczowie Kolonii Drugiej
Od 7 lat należy do Koła Gospodyń Wiejskich w Jarczowie Kolonii Drugiej. Jest zastępczynią przewodniczącej Koła, przewodniczącą Rady Sołeckiej i radną miejscowości Jarczów Kolonia Druga i Korhynie. Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".

Od kilku lat śpiewa w zespole muzycznym. Cieszy ją działalność a na rzecz lokalnej społeczności i chętnie się w nią angażuje. Razem z koleżankami z Koła Gospodyń Wiejskich organizuje spotkania integracyjne dla mieszkańców Jarczowa Kolonii Drugiej, takie jak m.in. zabawy choinkowe dla dzieci czy ogniska. Panie wspólnie wiją tradycyjne wieńce dożynkowe i robią piękne palmy wielkanocne. Dbają także o estetykę  sołectwa. 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rex
rex 29.01.2021, 18:41
ZWYRODNIALEC!

Pozostałe