Anna Burdzań z KGW w Mirczu

  • 24.04.2019, 06:24
  • red.
Anna Burdzań z KGW w Mirczu
Jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Mirczu i prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Mircze im. Wincentego Rulikowskiego. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

Była organizatorką i współorganizatorką wielu imprez okolicznościowych takich jak: Dzień Dziecka, bal przebierańców dla dorosłych, sylwester, andrzejki. Angażuje się w pomoc  harcerzom i Ochotniczej Straży Pożarnej. Z wielką ochotą uczestniczy w życiu swojej miejscowości. Cieszy ją praca na rzecz społeczeństwa. Chciałaby, aby w Mirczu kwitło życie kulturalne. Denerwuje ją brak zainteresowania rozwojem kulturalnym dzieci i młodzieży. 

Za swoje największe osiągnięcie uważa założenie Koła Gospodyń Wiejskich w Mirczu. Przez 8 lat pełniła funkcję sołtysa tej miejscowości. 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe