Aleksandra Łopuszyńska z KGW w Zadnodze

  • 24.04.2019, 10:19
  • red.
Aleksandra Łopuszyńska z KGW w Zadnodze
Należy do Koła Gospodyń Wiejskich w Zadnodze. Pełni tam funkcję sekretarza. Jest członkinią Rady Sołeckiej, drużynową Kobiecej Drużyny Pożarniczej OSP. Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".

Jest prawdziwą mistrzynią w przygotowaniu palm wielkanocnych. Uczyła się je robić od swojej babci. To ona pokazywała jej jak zbierać i suszyć zioła, a potem wić z nich palmy. Razem z paniami z KGW do którego należy zajmowała czołowe miejsca  w Powiatowym konkursie na Palmę Wielkanocną w Bełżcu. Ich największe dzieło to palma o wysokości 11 metrów. Swoją pasją dzieli się organizując w swojej miejscowości warsztaty wicia palm. To co robi daje jej radość i satysfakcję. 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edmund
Edmund 12.05.2019, 19:54
Dziedobry mialem okazje nabyć jedno z dzieł pani Oli ..... Polecam

Pozostałe