Bożena Gałan z KGW Krzak

  • 24.04.2019, 11:14
  • red.
Bożena Gałan z KGW Krzak
Bożena Gałan jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w miejscowości Krzak. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

To urodzona działaczka społeczna. Nie boi się nowych wyzwań i konsekwentnie dąży do obranych celów. Uczestniczy w szkoleniach, zebraniach i bierze czynny udział w życiu KGW. Funkcję przewodniczącej KGW w Krzaku objęła rok temu i już widoczna jest jej duża aktywność. Współpracuje z wieloma instytucjami na rzecz rozwoju swojego koła, które w maju będzie obchodzić  40-lecie swojej działalności. Uczestniczy w spotkaniach integracyjnych i towarzyskich. Urodą i dobrym humorem potrafi niczym wodzirej poruszyć wszystkich do wspólnej zabawy. Na co dzień spełnia się jako koordynatorka ds. Gminnych Kół Gospodyń Wiejskich w Urzędzie Gminy Nielisz. Świetnie czuje się w kuchni, a jej specjalnością są ciasta i desery. 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pixi
pixi 25.04.2019, 16:53
Piękne zdjęcie, piękna kobieta. Trzymam kciuki za zwycięstwo

Pozostałe