Anna Litwińczuk z KGW w Hucie Tarnawackiej

  • 24.04.2019, 11:02
  • red
Anna Litwińczuk z KGW w Hucie Tarnawackiej
Anna Litwińczuk jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Hucie Tarnawackiej oraz Stowarzyszenia "Wzgórze Przyjaźni". Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".

Jest nauczycielką języka polskiego, plastyki i muzyki z zamiłowania i powołania. Pasjonatką języka polskiego, książek, rękodzieła, filmów, grzybobrania i teleturnieju "Jeden z dziesięciu".

Lubi razem  koleżankami z KGW przygotowywać ozdoby bożonarodzeniowe i wielkanocne oraz wieńce dożynkowe. Podkreśla, że panie znakomicie się uzupełniają i potrafią wspaniale realizować wspólne pomysły. Cieszy ją praca z dziećmi. Organizuje dla nich wyjazdy, konkursy i festiwale.  

red

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe