Renata Matwij z KGW w Suchowoli

  • 24.04.2019, 11:00
  • red.
Renata Matwij z KGW w Suchowoli
Renata Matwij jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Suchowoli, radną Rady Gminy Adamów. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

Lubi integrować ludzi. Udziela się na polu społecznym, kulturalnym i charytatywnym.

Podkreśla, że we współpracy najważniejszy jest dialog i otwarcie na osoby, z którymi współpracujemy. Za swój największy sukces uważa wzbudzenie zaufania społecznego, czego skutkiem było powierzenie jej funkcji radnej gminy. We wsi chce poprawić bezpieczeństwo mieszkańców poprzez zbudowanie chodnika i oświetlenia. Chciałaby aktywować mieszkańców poprzez wspólne organizowanie imprez sportowych i kulturalnych. 

Interesuje się dobrą książką, sportem, projektowaniem ogrodów i kwiatami.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe