Dorota Małecka z KGW w Teptiukowie

  • 24.04.2019, 09:50
  • red.
Dorota Małecka z KGW w Teptiukowie
Dorota Małecka od 2008 r. jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Teptiukowie, prowadzi świetlicę wiejską dla dzieci i młodzieży. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

W życiu i pracy zawodowej lubi wyzwania i kieruje się mottem "Nie obawiaj się – inny to ktoś wrażliwy, zdolniejszy, może w mniej skomplikowany sposób pojmujący świat". 

 Jej działania są ukierunkowane na integrację społeczności Teptiukowa oraz niesienie pomocy poprzez wspieranie różnych akcji charytatywnych. Organizowała m.in. spotkania integracyjne dzieci z Teptiukowa z uczniami Szkoły Specjalnej w Hrubieszowie. Dzieci gotowały, malowały i wspólnie bawiły się pod okiem pań z KGW. Razem z koleżankami z Koła uczestniczyła w konkursie "Wokół Wielkanocnej Nadziei", którego celem jest kultywowanie wielkanocnych tradycji, a także wspieranie potrzebujących. Systematycznie jest liderem różnych konkursów. Prowadzona przez nią świetlica zdobywała nagrody w corocznych konkursach na najlepiej działającą świetlicę w gminie Hrubieszów. Sołectwo Teptiuków zwyciężało w gminnym konkursie na "Najładniejszy Wieniec Dożynkowy". 

 Uważa, że najważniejsza we współpracy z ludźmi jest tolerancja, zaangażowanie, empatia oraz kreatywność. Cieszy ją, że w podejmowane przez nią działania aktywnie i twórczo włączają się wszyscy mieszkańcy wsi. 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe