Agata Piwko z KGW w Szopinku

  • 24.04.2019, 10:00
  • red.
Agata Piwko z KGW w Szopinku
Agata Piwko. Członkini KGW w Szopinku. Prezes Stowarzyszenia Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+ zrzeszającego 30 KGW z gminy Zamość, sekretarz Rady LGD "Nasze Roztocze", członkini Stowarzyszenia Zamojskich Amazonek, radna Rady Sołeckiej w Szopinku. Kandyduje w kat. "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

Prowadzi własną Pracownię Rękodzieła Artystycznego "Agaart" w Szopinku. Współpracuje z KGW oraz innymi organizacjami i placówkami. Prowadzi warsztaty rękodzieła. Organizuje różne wydarzenia integrujące lokalną społeczność. Uważa, że najważniejsze we współpracy z ludźmi jest umieć ich słuchać, nieść pozytywną energię i konsekwentnie realizować zamierzone cele. Odwaga i pozytywne myślenie to podstawa. Za swój największy sukces uważa akcję charytatywną "Dar Serca", nagrodę podczas Forum Kobiet Aktywnych w Nałęczowie Liderka Kobiecej Aktywności 2018. Ma też wiele nagród za promowanie folkloru podczas prowadzonych przez nią warsztatów rękodzieła. Robi to, co kocha. Ludzie dają jej motywację i siłę do dalszych pomysłów i działań. 

 – Jestem szczęśliwa wtedy, kiedy widzę uśmiech na buziach ludzi, z którymi pracuję, bo wtedy wiem, że "gramy do jednej bramki". Ich wsparcie jest bezcenne. Wtedy sukces gwarantowany – mówi kandydatka. 

Jej największą pasją są anioły. Królują w jej pracowni. A druga pasja, to praca z ludźmi i nowe wyzwania.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe