Iwona Seńko z KGW w Rachaniach

  • 24.04.2019, 10:06
  • red.
Iwona Seńko z KGW w Rachaniach
Iwona Seńko należy do Koła Gospodyń Wiejskich w Rachaniach, jest też sołtysem tej wsi oraz członkinią Stowarzyszenia PSONI. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

W Rachaniach ludzie mówią, że wszędzie jej pełno, ale to w najlepszym tych słów znaczeniu. – Jest problem, to działam i staram się go rozwiązać, ale to przecież nic wielkiego –  mówi skromnie kandydatka. Organizuje zbiórki i imprezy charytatywne, prowadzi imprezy, festyny, współpracuje z GOK-iem. Do wspólnego działania stara się zachęcić wszystkich mieszkańców wsi – i tych starszych, i tych młodszych, bo jak mówi, razem przecież można zrobić więcej. Niedawno doceniono ją, powierzając jej funkcję sołtysa. 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe