Elżbieta Czata z KGW w Górze Grabowiec

  • 24.04.2019, 06:28
  • red.
Elżbieta Czata z KGW w Górze Grabowiec
Do niedawna była przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Grabowcu Górze i radną gminy. W Kole działa nadal, ale zrezygnowała z pełnienia tej funkcji, bowiem w obecnej kadencji została przewodniczącą Rady Gminy Grabowiec. Kandyduje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

Wiele czasu poświęca na pracę w Radzie, ale też razem z paniami z KGW organizuje imprezy plenerowe dla młodych i starszych mieszkańców gminy. Najbliższa o wyścigi zaprzęgów konnych odbędzie się 19 maja. Prowadzi też warsztaty rękodzieła dla dzieci. Chciałaby, żeby wszyscy ludzie byli sobie życzliwi, potrafili współpracować dla ogólnego dobra i wspólnie coś tworzyć. Nie cierpi, kiedy ktoś rzuca innym kłody pod nogi. Za swój największy sukces uważa nagrodę Forum Kobiet Aktywnych, Liderka Kobiecej Aktywności 2017. Najcenniejsze jest dla niej zdrowie, bo jeśli się jest zdrowym, wtedy można pokonać wiele przeciwności.  

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe