Monika Knap z KGW Nawóz

  • 24.04.2019, 06:26
  • red.
Monika Knap z KGW Nawóz
Monika Knap ze Stawu Ujazdowskiego-Kolonii jest członkinią KGW Nawóz "Ach te Baby z Nawoza". Startuje w kategorii "Najlepsza w kulinariach".

 Jest osobą bardzo skromną. Jej cechy jednak wybiegają poza szablon "cichej pani domu", gdyż jest osobowością mocną i z własnym zdaniem, którego potrafi bronić. Świetnie odnajduje się w różnym towarzystwie i potrafi integrować się z innymi paniami. Ambitna, w dalszym ciągu zdobywająca wiedzę i doświadczenie zawodowe. Wymagająca wobec innych, lecz przede wszystkim wobec siebie. Bierze czynny udział w imprezach gminnych i udziela się w akcjach dobroczynnych. Gotowanie przynosi jej odpoczynek, relaks i wielką satysfakcję. Jej specjalnością są dania tradycyjne. Jej mentorką jest mama, która wprowadzała ją w świat smaków. Uważa, że kuchnia Polska jest najlepsza i nie mniej wymagająca dużego kunsztu niż dania z innych stron świata. Jej motto: "Kochać i być kochanym".

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe