Jolanta Jasina z KGW w Iłowcu

  • 24.04.2019, 06:07
  • red.
Jolanta Jasina z KGW w Iłowcu
Jolanta Jasina jest założycielką Koła Gospodyń Gospodarzy Wiejskich w Iłowcu, sołtysem wsi Iłowiec i założycielką kabaretu "A CO" działającego przy KGW. Kandyduje w kategorii "Najwspanialsza artystka".

Pisze teksty i skecze dla grup teatralnych "W powijakach" i "Aniołki z Zielonki"  działających przy GOK-u w Skierbieszowie. Jest także twórczynią ludową, której różne techniki rękodzieła nie są obce. Zapytana o to, w czym się specjalizuje, ze śmiechem pyta: "A czego ja nie robię?". I wylicza: pisanki, bombki choinkowe, palmy wielkanocne, różnego rodzaju dekoracje. Robi także na drutach, haftuje i szydełkuje. A wszystko to z pasją i zaangażowaniem. Najbardziej jednak kocha scenę. Potrafi się śmieć z siebie i cieszy ją, kiedy rozśmiesza innych. 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe