Kinga Łuczak z KGW Sąsiadeczki z Łaszczówki

  • 24.04.2019, 06:54
  • red.
Kinga Łuczak z KGW Sąsiadeczki z Łaszczówki
Kinga Łuczak jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich "Sąsiadeczki" z Łaszczówki, Lokalnego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych na Rzecz Rozwoju Wsi Łaszczówka oraz prezesem Stowarzyszenia Liderki Gminy Tomaszów Lubelski, wiceprezesem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Tomaszów Lubelski. Zawodowo spełnia się jako dyrektor GOK-u w Tomaszowie Lub. z siedzibą w Podhorcach. Kandyduje w kategorii ,,Najaktywniejsza organizatorka i działaczka".

W dziedzinie aktywności i organizacji imprez integracyjno-kulturalnych jest bezkonkurencyjna. Potrafi w sekundzie zorganizować wycieczkę z mnóstwem atrakcji, popołudniowe wyjście do lasu czy też ogromną akcję sprzątania świata. Wszystko po to, by "Sąsiadeczki" były szczęśliwe, bo jak mówi "gdy one są szczęśliwe, to i ona też jest". Kocha czynić dobro drugiemu człowiekowi. Nie sposób wymienić zrealizowanych pomyślnie działań, których jest pomysłodawczynią. To właśnie dzięki niej w Łaszczówce została wskrzeszona  "Noc Świętojańska". Wraz z członkiniami KGW "odkrywała na nowo grodzisko Medno na Białej Górze". Również dzięki niej w ubiegłym roku KGW "Sąsiadeczki" włączyły się w Szlachetną Paczkę. Jako dyrektor GOK-u organizuje takie przedsięwzięcia kulturalne jak; dożynki, pikniki rodzinne, festyny, kiermasze rękodzielnicze czy też festiwale wokalno-muzyczne. Do działań motywuje nie tylko KGW "Sąsiadeczki", ale też pozostałe koła gospodyń. Dodatkowo jako jedna z Liderek Gminy Tomaszów Lub. pisze oraz realizuje projekty grantowe.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe