Zamość: Najlepsze światowe filmy na ekranie CKF Stylowy

  • 25.04.2019, 08:10
  • ak
Zamość: Najlepsze światowe filmy na ekranie CKF Stylowy
Festiwal "Wiosna filmów" ponownie zawita do Zamościa. Projekcje odbywać się będą w Centrum Kultury Filmowej Stylowy od 10 do 16 maja.

Udział w tym filmowym wydarzeniu to wyjątkowa okazja, aby przedpremierowo obejrzeć najlepsze i najciekawsze obrazy, które wielokrotnie nagradzano na światowych festiwalach. Projekcje w zamojskim kinie mają w kolejnych festiwalowych dniach rozpoczynać się o godz. 19.

Bilety na jeden seans mają kosztować 12 i 10 zł (ulgowy) albo 9 zł (przy zakupie więcej niż trzech wejściówek). Można również nabyć karnet na całą imprezę. Kosztuje 63 zł.

PEŁNY PROGRAM FESTIWALU WIOSNA FILMÓW DOSTĘPNY W NASZYM INFORMATORZE CO? GDZIE? KIEDY?

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe