Zamość: Premiery Teatralne w ZDK. Kto jedzie do Lublina?

  • 20.04.2019, 15:06
  • ak
Zamość: Premiery Teatralne w ZDK. Kto jedzie do Lublina? Fot. ZDK
Grupa Teatralna Olchy z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu oraz Zespół "Promyczki" ze szkoły w Grabowcu będą reprezentować powiat zamojski podczas Festiwalu Najciekawszych Widowisk Teatralnych, który w połowie maja odbędzie się w Lublinie. Taki werdykt wydało jury konkursu Premiery teatralne zorganizowanego w Zamojskim Domu Kultury.

Przegląd odbył się w ZDK w czwartek (18 kwietnia). Sceniczne prezentacje oceniało jury w składzie: Bożena Fornek, Joanna Bilska-Pawłowska i Henryk Kowalczyk. Wspólnie zdecydowali, że awans do Lublina należy się Grupie Teatralnej Olchy za spektakl „Król Olch” przygotowany pod kierunkiem Beaty Wasilewskiej-Wnuk oraz "Promyczkom" za „Królewnę Śnieżkę” (opiekun Krystyna Wróbel).

Ponadto komisja nagrodziła Grupę Teatralną z GOK w Starym Zamościu za spektakl „Like Me” w reżyserii Katarzyny Król.

ak

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arti
Arti 20.04.2019, 22:19
Szkoła z Zamościa i szkoła z Grabowca mają reprezentować powiat zamojski. To ciekawe, bo Zamość nie jest częścią powiatu zamojskiego.

Pozostałe