Zamość: Piotr Orzechowski - nowy dyrektor w magistracie

  • 23.04.2019, 08:00
  • bw
Zamość: Piotr Orzechowski - nowy dyrektor w magistracie
Wydział kultury i sportu urzędu miasta Zamość ma nowego dyrektora. Został nim Piotr Orzechowski, były dziennikarz "Kroniki Tygodnia", rzecznik Unii Szefów Firm Zamojszczyzny i współpracownik klubu MKS "Padwa" Zamość.

Piotr Orzechowski wygrał konkurs na stanowisko dyrektora wydziału kultury i sportu, które było nieobsadzone od stycznia. Wtedy bowiem dyrektor Małgorzata Bzówka otrzymała nominację na stanowisko wiceprezydenta miasta.

Nabór na stanowisko dyrektora miał charakter dwuetapowy. W pierwszym etapie złożono 11 ofert. Ocenę formalną przeszło pozytywnie 5, a 4 osoby przystąpiły do drugiego etapu, jakim była rozmowa z kandydatami. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe