Zamość: Emil Łasocha z I LO najlepszy w matematycznym konkursie

  • 21.04.2019, 13:00
  • ak
Zamość: Emil Łasocha z I LO najlepszy w matematycznym konkursie Fot. I LO Zamość
Sukces pierwszoklasisty z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. Emil Łasocha zajął pierwsze miejsce w Konkursie Matematycznym im. S. Chróścikowskiego zorganizowanym przez Instytut Matematyki i Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

Konkurs odbył się na początku kwietnia. Wzięła w nim udział rekordowa liczba ponad 200 uczniów ze szkół całego województwa lubelskiego. Rywalizowali w dwóch kategoriach.

Emil Łasocha z l LO w Zamościu był najlepszy w grupie młodzieży z klas I-II szkół ponadgimnazjalnych. Zajął pierwsze miejsce, a w nagrodę otrzymał 1000 zł.

Zamojski ogólniak reprezentowała w Chełmie grupa 15 matematyków.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ANNA
ANNA 22.05.2019, 17:15
Gratulujemy i cieszymy się, że mieszkaniec Zamościa jest taki super z matmy.

Pozostałe