Nie ryzykujcie, nie bierzcie – mówili policjanci młodzieży

  • 19.04.2019, 10:00
  • ak
Nie ryzykujcie, nie bierzcie – mówili policjanci młodzieży Fot. KPP Hrubieszów
O zgubnych skutkach zażywania dopalaczy i narkotyków, a także odpowiedzialności karnej, jakiej podlegają młodzi ludzie mówili policjanci podczas spotkania z młodzieżą Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie.

Mundurowi odwiedzili uczniów w środę (17 kwietnia). 

– Podczas pogadanki przybliżyli uczniom wiedzę na temat konsekwencji prawnych za popełniane czyny karalne i przejawy demoralizacji. Ostrzegali przed konsekwencjami prawnymi, jakie grożą za posiadanie substancji zabronionych oraz przed zgubnym, a nie rzadko tragicznym finałem zażywania dopalaczy, alkoholu i innych zabronionych substancji – relacjonuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Młodzi ludzie mieli też możliwość obejrzenia filmu, w którym na konkretnych przykładach pokazano, jak zgubne skutki niesie za sobą uzależnienie od substancji odurzających. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe