Nasze Miss Supergospodynie

  • 23.04.2019, 07:00
  • red.
Nasze Miss Supergospodynie Fot. pixabay.com
Drogie panie, jeśli jesteście członkiniami KGW, znakomicie radzicie sobie w kuchni, potraficie świetnie śpiewać, tańczyć bądź tworzyć wyjątkowe rękodzieło, jeżeli lubicie działać i organizować, ten plebiscyt jest dla Was. Z pomocą naszych niezawodnych czytelników wybierzemy Miss KGW i to aż w trzech kategoriach.

W tym plebiscycie nie liczy się wiek kandydatek. Nieważne jakiego są wzrostu i w jakim rozmiarze noszą ubrania. Czekamy na kobiety wyjątkowe. 

O zaszczytny tytuł Miss KGW można się ubiegać w trzech kategoriach: "Najwspanialsza artystka", "Najlepsza w kulinariach" i "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". Jeśli czujecie się panie "mocne" w którejś z tych kategorii, próbujcie swoich sił. 

Do udziału w naszym plebiscycie możecie się zgłosić same, mogą to także zrobić za Waszą zgodą inne osoby. Wszyscy, którzy Was cenią i uważają, że zasługujecie na wyróżnienie. 

Jesteście gotowe podjąć wyzwanie? Bo nasz plebiscyt to dopiero początek eliminacji. Potem będzie etap wojewódzki, a na końcu ogólnopolski! Ale po kolei.

Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3 lub mejlem: [email protected] W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego. Dołączyć fotografię kandydatki. 

Warto się pospieszyć, bo na zgłoszenia czekamy tylko do końca kwietnia. Na razie prezentujemy kandydatki. Potem będzie głosowanie.

Trzy pierwsze panie z każdej kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody, ale też zostaną zakwalifikowane do udziału w wojewódzkim etapie konkursu na "Miss Kół Gospodyń Wiejskich", który organizuje Fundacja Aktywne Roztocze. Tam, podczas uroczystej gali,  konkursowe jury wybierze reprezentantki województwa lubelskiego na finał ogólnopolski.

Czekamy na Was. Powalczcie o zaszczytne tytuły miss i nagrody.

WSZYSTKIE KANDYDATKI DO TYTUŁU MOŻECIE POZNAĆ >>> TUTAJ

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe