Motocykliści, jedźcie do Werbkowic!

  • 20.04.2019, 12:18
  • ak
Motocykliści, jedźcie do Werbkowic! Fot. Organizatorzy
Parada motocyklistów odbędzie się w poświąteczną niedzielę, 28 kwietnia w Werbkowicach. Wydarzenie ma poprzedzić zaplanowany na ten dzień 25 Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny (napiszemy o nim wkrótce).

Imprezę dla fanów motoryzacji organizuje Marek Bieńkowski, przewodniczący Związków Zawodowych Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej „Polski Cukier” SA, pracownik Cukrowni Werbkowice. On też już teraz serdecznie zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli, nie tylko z terenu gminy Werbkowice, do uczestnictwa w paradzie.

Zbiórkę uczestników zaplanowano na placu przy Cukrowni Werbkowice o godzinie 9. Przejazd odbędzie się ulicami Werbkowic wyznaczonymi jako trasy biegów.

– Marka, wygląd ani wiek motocykla nie ma znaczenia, liczy się pasja i chęć udziału w wydarzeniu – zapewniają organizatorzy i obiecują dla każdego uczestnika darmową grochówkę przygotowaną przez druhów z OSP Turkowice.

Więcej informacji o paradzie udziela Marek Bieńkowski, tel. 661 603 131.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PisMack
PisMack 20.04.2019, 22:43
Ucho. Co przeszkadzają ci motocykle w Zmc jak ty w Radecznicy. Nie martw się. W Radecznicy będziemy w sobotę.
Ucho
Ucho 20.04.2019, 14:00
Tak, wyp... ć z Zamościa,

Pozostałe