Zamość: Literaci, do piór! Konkurs leśmianowski w ZDK

  • 19.04.2019, 09:00
  • Materiał nadesłany
Zamość: Literaci, do piór! Konkurs leśmianowski w ZDK
Lubisz pisać? Czujesz że jesteś w tym dobry? Sprawdź się! Jeszcze do 23 kwietnia Zamojski Dom Kultury czeka na Wasze prace do Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Bolesława Leśmiana.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Należy nadesłać dwa wiersze: wiersz o tematyce dowolnej i wiersz inspirowany twórczością Bolesława Leśmiana. 

Prace winny być podpisane godłem i powielone w czterech egzemplarzach. Do zestawu trzeba dołączyć zamkniętą kopertę oznaczoną tym samym godłem i zawierającą dane autora: imię, nazwisko, adres, e-mail lub nr telefonu.

Zestawy wierszy – z dopiskiem na kopercie „Konkurs im. Bolesława Leśmiana” – należy przesłać do 23 kwietnia  2019 r. pod adresem: Zamojski Dom Kultury, ul. Partyzantów 13, 22- 400 Zamość.

Wiersze oceni komisja powołana przez organizatora. Przyznane zostaną nagrody rzeczowe. Oficjalne ogłoszenie werdyktu i wręczenie nagród będzie miało miejsce w Zamościu podczas Festiwalu Ulica Literacka 24-26 maja br.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe