Sołtys Wólki Panieńskiej w Pałacu Prezydenckim. Pojechał z prezentami

  • 18.04.2019, 09:06
  • ak
Sołtys Wólki Panieńskiej w Pałacu Prezydenckim. Pojechał z prezentami
Wojciech Suchowicz, sołtys Wólki Panieńskiej, a jednocześnie przewodniczący Rady Gminy Zamość miał okazję spotkać się z prezydentem Andrzejem Dudą. Wraz z innymi przedstawicielami Stowarzyszenia Sołtysów złożył wizytę w Pałacu Prezydenckim we wtorek 11 kwietnia.

Podczas spotkania z głową państwa samorządowcy z 16 województw podarowali Andrzejowi Dudzie imponującą, 13-metrową palmę wielkanocną. Każdy z sołtysów miał też okazję wręczyć prezydentowi własny upominek. Wojciech Suchowicz pojechał do Warszawy z własnym wierszem napisanym z okazji 100-lecia polskiej niepodległości oraz materiałami promocyjnymi gminy Zamość.

Spotkanie zorganizował Jan Tobiasz, prezes Stowarzyszenia Sołtysów w dowód podziękowania prezydentowi za przekazanie do każdego z sołectw flag narodowych na 100. rocznicę odzyskania niepodległości.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Norbi
Norbi 18.04.2019, 22:10
Tyko kto te flagi dostał.
ja
ja 19.04.2019, 14:45
Wszyscy sołtysi w Polsce poprzez Urzędy Gmin.

Pozostałe