Zamość: Międzynarodowa konferencja klubów Rotary-UNESCO już niebawem! [ZAPOWIEDŹ]

  • 17.04.2019, 12:31
  • bw
Zamość: Międzynarodowa konferencja klubów Rotary-UNESCO już niebawem! [ZAPOWIEDŹ]
Już w sobotę, 27 kwietnia w Zamościu odbędzie się IV Międzynarodowa konferencja klubów Rotary International z miast wpisanych na listę UNESCO. Do Zamościa przyjadą goście z klubów Rotary z Włoch, Francji, Litwy, USA, Bułgarii i Izraela. O szczegółach wydarzenia przedstawiciele Rotary Club Zamość Ordynacki poinformowali na konferencji prasowej, we środę, 17 kwietnia w restauracji Morandówka.

Celem międzynarodowej konferencji jest przybliżenie problemów i wyzwań, przed którymi stoją miasta zabytkowe, wpisane na listę dziedzictwa UNESCO. Sobotnia konferencja w Arsenale będzie podzielona na dwie części: 1. część wykładową  2. wystąpienia przedstawicieli kół Rotary. Podczas części wykładowej głos zabiorą eksperci urbanistyki z całego świata, którzy podzielą się doświadczeniem opieki nad zabytkowymi zespołami staromiejskimi.

Konferencji towarzyszyć będą warsztaty studentów z całej Europy, którzy zajmą się problemem zagospodarowania Pałacu Zamoyskich. 

Wydarzenie zostanie podsumowane w niedzielę, 28 kwietnia na podsumowaniu w restauracji Luneta. 

''Kronika Tygodnia'' jest patronem medialnym wydarzenia. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe