Jarmark Susiecki 2019 już w niedzielę. Znamy program

  • 22.04.2019, 06:29
  • ak
Jarmark Susiecki 2019 już w niedzielę. Znamy program Fot. A. Szewc/Archiwum
Ta impreza co roku oficjalnie rozpoczyna sezon turystyczny w Suścu. Tak będzie i tym razem. Jarmark Susiecki 2019 odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 kwietnia.

Zacznie się na sportowo od Biegu nad Tanwią, którego uczestnicy w samo południe ruszą na trasę wyścigu ze startu wyznaczonego na ulicy Leśnej. Dwie godziny później zmagania sportowców dobiegną końca, a wręczenie pucharów najlepszym odbędzie się już w parku podczas właściwego Jamarku Susieckiego.

Podczas wydarzenia, jak co roku, swoje stoiska otworzą koła gospodyń wiejskich z całej gminy, nie zabraknie też oferty twórców ludowych i małej gastronomii. Zaplanowano poza tym liczne koncerty i występy, m.in. zumby dla dzieci, zespołów śpiewaczych, szkoły Casio i klubu seniora. W programie również rozstrzygnięcie konkursu na "Roztoczański łakoć". Grać mają zespoły "Ściana W', "TeX", DEJW", a na koniec (godz. 22.30) wystąpi grupa Meffis.

Przez cały czas trwania imprezy odbywać się mają animacje dla najmłodszych, czynne będzie wesołe miasteczko.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe