Tomaszów Lubelski: Sukces młodego chemika z SP nr 2

  • 20.04.2019, 09:30
  • ak
Tomaszów Lubelski: Sukces młodego chemika z SP nr 2 Fot. SP nr 2 Tomaszów Lubelski
Wielki sukces Bartłomieja Szponara, ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim. Ten młody zdolny człowiek zajął pierwsze miejsce w XV edycji konkursu „Animowana chemia” w Lublinie.

Bartek został doceniony przez jurorów za samodzielnie przygotowaną prezentację multimedialną na temat rozpadu promieniotwórczego. Sukces jest tym większy, że konkurencja była bardzo silna, bo do konkursu zgłoszono 52 prace z całego województwa. Opiekunem gimnazjalisty była nauczycielka chemii Edyta Trzemżalska. 

Konkurs odbywał się pod patronatem UMCS w Lublinie, Kuratorium Oświaty oraz Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe