Kosze pełne darów dla podopiecznych "Krok za krokiem"

  • 17.04.2019, 08:37
  • ak
Kosze pełne darów dla podopiecznych "Krok za krokiem" Fot. Stowarzyszenie Krok za krokiem
Cztery dni trwała wielkanocna zbiórka darów zorganizowana przez zamojskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem". Do koszy wolontariuszy trafiło mnóstwo jedzenia.

Akcja trwała od czwartku do niedzieli (11-14 kwietnia). Odbywała się w sieci sklepów PSS Społem „Robotnik” w Zamościu, sklepach Lewiatan w Zawadzie i Złojcu, a także w Euro w Wielączy. W Wielkanocną Zbiórkę Żywności zaangażowali się wolontariusze z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego i Liceum Społecznego im. Unii Europejskiej w Zamościu. 

Dzięki hojności klientów udało się zebrać 1973 kg żywności, która już przed świętami trafi do rodzin osób z niepełnosprawnościami.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe