Spowiedź ostatniej szansy. Dzisiaj Noc Konfesjonałów

  • 18.04.2019, 07:00
  • ak
Spowiedź ostatniej szansy. Dzisiaj Noc Konfesjonałów
Dzisiejszej nocy (18/19 kwietnia) w kościołach diecezji zamojsko-lubaczowskiej organizowana jest, jak co roku, Noc Konfesjonałów. To szansa na przystąpienie do sakramentu pokuty dla tych, któzy dotychczas jeszcze tego nie zrobili, a chcieliby przed Wielkanocą.

W akcję włączyły się parafie z Biłgoraja, Hrubieszowa, Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa (szczegóły na plakacie). W tych kościołach spowiedź ma się rozpocząć od godz. 21.37 i potrwać do 2:00.

"Do skorzystania z nocnej spowiedzi szczególnie zaproszone są osoby, które z ważnych względów nie mogą przystąpić do spowiedzi w ciągu dnia (pobyt za granicą, praca do późna). Jednakże spowiednicy będą czekać w konfesjonałach na wszystkich, którzy odczuwają potrzebę skorzystania ze spowiedzi wielkanocnej" - zachęcają organizatorzy akcji.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
vol
vol 20.04.2019, 19:05
a ja się spowiadam tylko przed Bogiem
gall
gall 19.04.2019, 21:44
Byłem wczoraj w Zamościu około 22.30. W kościele było około 150 osób i tylko dwóch spowiedników.

Pozostałe