Konkurs: Zdobądź sakiewki dukatów z Kroniką Tygodnia

  • 17.04.2019, 07:00
  • red.
Konkurs: Zdobądź sakiewki dukatów z Kroniką Tygodnia Fot. pixabay.com
Ci, którzy bardzo chcieli stać się posiadaczami sakiewek wypełnionych dukatami lokalnymi, ale im się nie udało, mają drugą szansę. Do zdobycia są kolejne dwie sakiewki susieckich szypotów, tomaszowskich gryfinów i narolskich florianów.

W drugiej edycji konkursu, który organizujemy wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną "Roztocze" z Tomaszowa Lubelskiego, tak jak w pierwszej edycji, w kolejnych wydaniach "Kroniki Tygodnia" publikować będziemy kupony. Ten, kto zgromadzi komplet kuponów i udzieli poprawnych odpowiedzi na zadane pytania, może liczyć na nagrodę.  

W aktualnym numerze Kroniki Tygodnia zamieszczamy drugi kupon. Kupony będą cztery. Należy poprawnie odpowiedzieć na zamieszczone na nich pytania, a zebrany komplet, czyli 4 kupony, przynieść lub wysłać na adres redakcji "Kroniki Tygodnia": 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe