Konkurs: Wygraj książkę z Kroniką Tygodnia

  • 17.04.2019, 07:00
  • red.
Konkurs: Wygraj książkę z Kroniką Tygodnia
Dla naszych czytelników mamy kolejną książkę regionalną. To album "Czar starej fotografii z albumów rodzin Zamojszczyzny" autorstwa Roberta Horbaczewskiego i Adama Gąsianowskiego.

Publikacja licząca ponad 250 stron zawiera gawędy i opowieści blisko 100 rodzin z Zamojszczyzny utrwalonych w czarno-białych kadrach.

"Choć na starych fotografiach świat jest czarno-biały, kryją one barwne historie. Przenoszą w świat, którego już nie ma. Nierzadko są jedyną pamiątką po przodkach" – czytamy we wstępie tej książki. "Można je znaleźć w każdym domu. Wiszą na honorowym miejscu, na ścianach, stoją na sekretarzykach, otwierają rodzinne albumy. Sięgamy po nie podczas spotkań z bliskimi. Wtedy wracają wspomnienia i ożywają opowieści". 

Album "Czar starej fotografii z albumów rodzin Zamojszczyzny" może otrzymać czytelnik, który odpowie na pytanie: Jak nazywają się trzej bracia, którzy są patronami ronda w Zamościu?

Kiedy i gdzie udzielić odpowiedzi? O tym w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe