Hrubieszów: Odzyskiwanie podziemi

  • 16.04.2019, 07:42
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Odzyskiwanie podziemi
Wkrótce rozpoczną się prace nad dokumentacją przebudowy części podziemi pod Kozackim Rogiem w Hrubieszowie. Wstępnie planowane są dwa zejścia do lochów pod śródmieściem oraz rekonstrukcja około 100 metrów podziemnych korytarzy.

Na początku kwietnia miasto ogłosiło przetarg na opracowanie dokumentacji przebudowy i remontu fragmentu podziemi w okolicy Kozackiego Rogu w Hrubieszowie.

 – To kolejny etap modelowej rewitalizacji miasta, którą realizujemy od kilku lat. W planowanym projekcie zostaną wykorzystane niektóre z rozwiązań architektonicznych zagospodarowania Sutek i tej części śródmieścia Hrubieszowa. Zaproponowali je autorzy prac zgłoszonych do ubiegłorocznego konkursu na zagospodarowanie tej części miasta – tłumaczy Paweł Wojciechowski, zastępca burmistrza Hrubieszowa.

Cały artykuł dostępny w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
piwniczny
piwniczny 23.04.2019, 19:17
Strata kasy. To co na powierzchni sie rozsypuje już a jeszcze w podziemia będą topić pieniądze. Ile już w nich miasto utopiło i co z tego mamy ? Myślicie ze to będzie wyjątkowa atrakcja turystyczna ? Chory pomysł i kontynuacja dotychczasowej władzy toładowanie kasy w zapleśniałe piwnice.
kol
kol 16.04.2019, 15:27
daj Boże

Pozostałe