Świąteczna Kronika Tygodnia już jest gotowa

  • 15.04.2019, 19:10
  • Kronika Tygodnia
Świąteczna Kronika Tygodnia już jest gotowa
Zdecydowanie więcej stron i więcej artykułów za te same pieniądze, a poza tym mnóstwo świątecznych życzeń – takie jest nowe wydanie Kroniki Tygodnia, które na kilka dni przed Wielkanocą, we wtorek, 16 kwietnia trafi do punktów sprzedaży w całym regionie. Ten numer jest naprawdę wyjątkowy. O czym piszemy?

>>>> Nauczycielski strajk trwa, egzaminy gimnazjalistów odbyły się, a ósmoklasistów rozpoczęły się zgodnie z planem. Ale teraz czas na klasyfikację w szkołach średnich i rodzą się pytania: co będzie z maturami. My już znamy odpowiedź.

>>>> Ukraińcy, którzy napadli na podróżnych pójdą siedzieć. Sąd uznał, że działalni z nienawiści narodowościowej.

>>>> Herbatka w wojskowej stołówce to nie angielski five o`clock. Łóżko to nie tylko miejsce do spania, ale podręczny składzik ubrań, kosmetyków i żywności. Jak wygląda życie kobiety-terytorialsa? Publikujemy fragmenty dziennika jednej z nich.

>>>> Spichlerz Brata Alberta to miejsce, gdzie każdy może podzielić się żywnością. Sprawdziliśmy, jak działa pierwsza i jedyna jadłodzielnia w Zamościu.

>>>> Mieszkańcy Kalinowic od dawna walczą o sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu w swojej miejscowości. I taka sygnalizacja będzie. Tylko kiedy?

>>>> Poszukiwacze historii ruszyli śladem pamiętnika oficera armii pruskiej z 1915 roku. Co odkryli pod Hrubieszowem?

>>>> Sezon na występy zespołów disco polo rozpoczyna się po Wielkanocy. Poznajcie na discopolowe gwiazdy.

To jedynie niewielka część tematów, które znalazły się w tym wyjątkowym, świątecznym wydaniu Kroniki Tygodnia. Więcej już od wtorku w papierowym i e-wydaniu.

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe