Sukces siatkarzy z Telatyna (ZDJĘCIA)

  • 15.04.2019, 15:07
  • Materiał nadesłany
Sukces siatkarzy z Telatyna (ZDJĘCIA)
W piątek 5 kwietnia w Tomaszowie Lubelskim odbyła się VIII Edycja Spartakiady Dzieci i Młodzieży – Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Bardzo dobrze wypadli podczas zawodów reprezentanci Telatyna.

W ramach spartakiady przeprowadzono konkurencje biegowe, turnieje piłki nożnej, ręcznej, siatkowej i zawody szachowe. Poszczególne konkurencje były rozgrywane na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Tomasovia”, obiektach ZS nr 1 i ZS nr 2. Warto wspomnieć, że rok wcześniej w spartakiadzie wzięło udział ponad 1000 zawodników i zawodniczek z terenu Zamojszczyzny.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Telatynie w składzie: Karol Bartecki, Kacper Bil, Paweł Mazur, Adrian Głuszek, Adam Miazga, Sebastian Mąkal, Konrad Litkowiec, Mikołaj Kukiełka, Kacper Mitura i Kacper Sławiński wystartowała w turnieju piłki siatkowej chłopców i zajęła I miejsce, wygrywając wszystkie mecze.

Uczestnicy po zakończonych rozgrywkach otrzymali medale, puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, dodatkowo za zwycięstwo drużyna otrzymała piłkę. W każdej rozgrywanej konkurencji wybierano najlepszych sportowców, w piłce siatkowej chłopców najlepszymi zawodnikami zostali dwaj nasi uczniowie – Kacper Bil i Paweł Mazur.

Opiekunem drużyny jest Krzysztof Michalczuk.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe